Producenci
Promocje
ATN ODIN LT,25mm,3-6x,320x240 Monokular Termo
ATN ODIN LT,25mm,3-6x,320x240 Monokular Termo
7 300,00 zł 7 300,00 zł
szt.

Broń sportowa

 

Odpowiednia broń sportowa pomoże Ci rozpocząć przygodę ze strzelectwem

Sporty strzeleckie to bez wątpienia jeden z najlepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Niosą ze sobą wiele korzyści dla zdrowia w zakresie zachowania dobrego wzroku czy ogólnej kondycji, a przy tym dają naprawdę dużą swobodę co do sposobu ich uprawiania. Zawsze jednak niezbędna jest wysokiej klasy broń sportowa – tutaj z pomocą przychodzi obszerny asortyment przygotowany przez sklep myśliwski oraz strzelecki Łowca! Naszym Klientom proponujemy duży wybór rozmaitych jednostek w kalibrze 22LR. Amunicja ta, dzięki niskim kosztom produkcji i niewielkiemu odrzutowi, znakomicie nadaje się do celów szkoleniowych, treningowych i po prostu rekreacyjnych. W naszym sklepie czeka na Ciebie zarówno różnego typu broń sportowa długa, jak i krótka w atrakcyjnej cenie, co pozwala wyposażyć się w odpowiednie jednostki wszystkim odbiorcom, niezależnie od ich upodobań i potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami do kontaktu oraz wizyty! Nasza obsługa zawsze udzieli wszelkiej niezbędnej pomocy.

Produkty koncesjonowane takie jak amunicja, broń i podobne - nie są sprzedawane wysyłkowo. Zakup tego rodzaju asortymentu możliwy jest jedynie w siedzibie sklepu, za okazaniem stosownego pozwolenia.

Warto spędzać czas na strzelnicy. Dobra broń sportowa czeka w naszym sklepie

Strzelnica to świetne miejsce na aktywny wypoczynek dla każdego, bez względu na wiek czy zainteresowania. Sporty takie stanowią znakomitą okazję do ćwiczenia oka, pomagają wzmocnić także szereg innych mięśni niezbędnych składającemu się do strzału strzelcowi przy utrzymaniu właściwej sylwetki, ponadto sprzyjają podnoszeniu koncentracji i opanowania. Niosą więc ze sobą istotne korzyści także dla tych, dla których stanowią tylko sporadyczną rekreację. Niskie koszty amunicji 22LR sprawiają jednak, że każdy może się jej oddawać często!

Kluczowym elementem jest jednak odpowiednia broń sportowa, której cena, jak dowodzi obszerny asortyment przygotowany przez sklep Łowca, także wcale nie musi być wygórowana. Szereg różnorodnych modeli karabinków i pistoletów pozwoli każdemu początkującemu adeptowi strzelectwa nabyć takie umiejętności, jakich będzie potrzebował na dalszym etapie rozwoju tej pasji, niezależnie od konkretnego jej charakteru. Najwyższej jakości sportowa broń pochodząca do najlepszych producentów – by wymienić choćby CZ, Savage czy H&K – to także znakomite narzędzia owocnej i nader satysfakcjonującej rekreacji dla każdego, kto w dowolnym celu zechce spróbować na strzelnicy swoich sił. Sklep myśliwski Łowca pomoże ją odpowiednio wyposażyć, by mogła stanowić miejsce atrakcyjne dla wszystkich entuzjastów sportów strzeleckich i cieszyć się żywym zainteresowaniem z ich strony. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl