Producenci
Promocje
ATN ODIN LT,25mm,3-6x,320x240 Monokular Termo
ATN ODIN LT,25mm,3-6x,320x240 Monokular Termo

7 300,00 zł

Cena regularna: 7 300,00 zł

szt.

Broń długa

Pistolety są popularne, wygodne i łatwo je przenosić, kiedy jednak mówimy o polowaniu, na scenę wchodzi broń długa, której różne warianty umożliwią oddanie celnego strzału bez względu na dystans i warunki terenowe. Przedstawiamy perfekcyjnie wykonane modele broni od najlepszych producentów. Znajdziesz tu wszystko, czego możesz potrzebować w trakcie polowania na grubego zwierza oraz na drobniejszą, mniej wymagającą zwierzynę.

Sztucer Titan Alpha kal.308 Win Sztucer Titan Alpha kal.308 Win
Producent: Roessler
Cena: 5 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Sztucer Titan 6 Whisper kal.308win Sztucer Titan 6 Whisper kal.308win
Producent: Roessler
Cena: 18 900,00 zł
szt.
zobacz więcej

Długa broń palna – rodzaje

Proponujemy klasyczny podział uwzględniający rodzaj stosowanej amunicji.

Broń długa śrutowa

Broń zasilana śrutem to propozycja dla tych, którzy polują na drobniejszą zwierzynę i ptactwo. Do wyboru masz dubeltówki, boki i półautomaty. Strzelby zadowolą zarówno miłośników tradycyjnego wyglądu, jak i osoby lubujące się w taktycznych rozwiązaniach.

Broń długa kulowa

Wydajne i mocne sztucery przeznaczone do polowania na grubego zwierza. Oferta w pełni zaspokoi potrzeby użytkowników prezentujących różne poziomy zaawansowania. Dobry sztucer to podstawa, na której zbudujesz swój wyjątkowy zestaw.

Broń długa kombinowana

Wszechstronna broń myśliwska, umożliwiająca użycie amunicji śrutowej i kulowej. To oszczędniejsza opcja pozwalająca szybko dostosować sprzęt do charakteru polowania.

Broń palna z długą lufą – producenci

Broń palna długa z tej kategorii to starannie wyselekcjonowane modele, zbierające najlepsze recenzje użytkowników. Długa broń sportowa i myśliwska to egzemplarze legendarnych marek, takich jak: Browning, Beretta, Mauser, Winchester, Sabatti, Mannlicher, Titan Roessl, Tikka, Sako, Forester, Blaser, Merkel, Sauer, CZ oraz wiele innych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl