Producenci
Promocje
ATN ODIN LT,25mm,3-6x,320x240 Monokular Termo
ATN ODIN LT,25mm,3-6x,320x240 Monokular Termo
7 300,00 zł 7 300,00 zł
szt.

Sztucer Tikka

Sztucer Tikka znalazł uznanie wielu myśliwych. Dołącz do nich!

Tikka to marka będąca własnością dobrze znanej miłośnikom i użytkownikom broni firmy Sako. Już samo to pozwala oczekiwać wysokiej jakości tych wyrobów. I rzeczywiście – każdy wytworzony pod marką Tikka Sztucer okazuje się bronią niezawodną, wygodną w użytkowaniu. Do tego wszystkiego jej cena jest atrakcyjna i sprawia, że sztucer Tikka stanowi zakup nader korzystny. Dostępny jest ponadto szeroki wybór kalibrów, dzięki czemu odpowiednią dla siebie propozycję znajdzie każdy myśliwy. Projektanci tego sztucera zadbali o wszystkie aspekty jego konstrukcji, toteż zbiera ona dobre opinie użytkowników o rozmaitych upodobaniach i potrzebach. Zapraszamy do kontaktu i wizyty w naszym sklepie stacjonarnym, gdzie doświadczona obsługa służy wszelką niezbędną pomocą. Tam też można przyjrzeć się tej udanej broni bliżej i dokonać zakupu. Przekonaj się, że dostępny pod marką Tikka Sztucer to znakomity wybór!

Produkty koncesjonowane takie jak amunicja, broń i podobne - nie są sprzedawane wysyłkowo. Zakup tego rodzaju asortymentu możliwy jest jedynie w siedzibie sklepu, za okazaniem stosownego pozwolenia.

Wysokiej jakości sztucer Tikka to efekt rzetelnych prac projektowych

Wytwarzany przez Sako pod marką Tikka sztucer jest wyrobem charakteryzującym się bardzo pożądaną przez wielu użytkowników cechą w postaci dużej prostoty konstrukcji i nieskomplikowanej obsługi wszystkich elementów. Jednocześnie jednak, jego twórcy dowiedli, że nawet tak prostą broń można nadal znacząco udoskonalać. Dostępny w ofercie sklepu myśliwskiego Łowca sztucer Tikka T3X stanowi znakomity tego dowód. Producent uczynił jego chwyt jeszcze wygodniejszym, niż miało to miejsce w starszych modelach, zastosował stopkę o większej miękkości. Na uwagę zasługuje ponadto powiększenie okna wyrzutowego oraz osłona zamka. Te i inne elementy czynią z tego sztucera broń lekką, komfortową i niezawodną. Wielkie znaczenie ma też rzecz jasna wysokiej jakości lufa ze stali chromo-molibdenowej odpowiadająca za wspaniałą celność. Nader atrakcyjna jak na dobry sztucer Tikka cena to kolejny argument przemawiający za tym wyborem. Internetowy sklep myśliwski Łowca zaprasza do składania zamówień i wizyty!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl