Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Promocje
 Erzberg - kurtka
Erzberg - kurtka
1 700,00 zł 999,00 zł
 Reiting - spodnie
Reiting - spodnie
1 150,00 zł 699,00 zł

Bock Beretta

Bock Beretta zachwyci Cię wszystkim, począwszy od wyglądu

Niewiele jest na świecie firm produkujących broń mogących pochwalić się podobnie długą tradycją. Beretta, choć powstała formalnie w XVII wieku, swoje korzenia ma jeszcze w XVI! Od pierwszej połowy zeszłego stulecia rozwój tego przedsiębiorstwa znacznie przyspieszył, lokując je w czołówce światowych producentów broni strzeleckiej. Wśród rozmaitych typów broni wytwarzanych dziś pod tą marką znajdujemy Bocki Beretta, dowodzące, że ich producent poważnie traktuje wynikające ze swojej wielkiej tradycji zobowiązania. Już efektowny grawerunek na baskili stanowi znak, że nie mamy do czynienia z poślednim wyrobem. Bliższe zapoznanie z tą bronią dostarcza kolejnych znakomitych wrażeń.

Ponieważ sprzedaż tego rodzaju asortymentu nie może być prowadzona wysyłkowo, serdecznie zapraszamy do odwiedzin. Nasz oferujący doskonałą broń śrutową Beretta Bock sklep zawsze służy fachowym doradztwem i pomocą. Z nami dokonasz dobrego wyboru!

Gdy w Twoje ręce trafi Bock Beretta, każde polowanie może być udanym, a wynik sportowy najwyższego poziomu światowego

O tym, że za bronią tej firmy, także myśliwską, stoi długa tradycja i rzetelne prace konstrukcyjne prowadzone przez doświadczonych fachowców, świadczy szereg obecnych w niej rozwiązań. Poznaj tą znakomitą broń bliżej dzięki asortymentowi sklepu Łowca!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl