Producenci

Bock Browning

Bock Browning to siła tradycji i dbałości o wysoką jakość

Mogący pochwalić się już niemal stuletnią tradycją Browning Arms Company, obecnie należący do właściciela belgijskiego, to jeden z tych producentów broni, który nie ustaje w wysiłkach, by dostarczać swoim odbiorcom konstrukcje dopracowane w każdym szczególe. Wielka renoma związana z nazwiskiem genialnego konstruktora Johna Browninga to zobowiązanie, które firma ta traktuje nadzwyczaj poważnie, czego niezbitym dowodem są dostępne w naszej ofercie Bocki Browning. Są to wyroby znakomite zarówno pod względem wygody użytkowania, jak i precyzji wykonania. Ich użytkowanie dostarczy także wiele satysfakcji tym posiadaczom, którzy przywiązują dużą wagę do wyglądu i wysokiej trwałości broni.

W ofercie sklepu myśliwskiego Łowca znaleźć można szeroki wybór bocków Browning o różnych kalibrach i rozwiązaniach technicznych, dzięki czemu bez trudu można dobrać je w sposób odpowiadający indywidualnym preferencjom użytkownika.

 

Przekonaj się sam, jak znakomicie strzela Bock Browning!

Każdy niemal typ broni strzeleckiej jest obiektem nieustannych wysiłków konstruktorów starających się nadać mu jeszcze lesze parametry. Bock Browning to dubeltówki, które stanowią znakomity tego dowód.

Charakterystycznym dla tej broni rozwiązaniem jest system luf Back-Bored, wytwarzanych według technologii opatentowanej przez firmę Browning w 1992 roku.

Niesie ono szereg istotnych korzyści. Zmniejszając tarcie ładunku o ścianki luf podnosi prędkość wylotową, a więc zdolność przebijania, przy okazji redukując ilość śrucin deformowanych, co z kolei pozwala zwiększyć pokrycie celu. Ponadto umożliwia zmniejszenie odrzutu, co przekłada się na komfort strzelania.

Bocki Browning, których cena jest w naszym sklepie atrakcyjna, dostępne są dla amunicji kalibru 12, jak i 20. Stosowane są w nich różne rodzaje osad, szyn czy klasy drewna, toteż każdy z nabywców ma szansę dobrać taką broń, która najlepiej odpowiada jego preferencjom. Zapraszamy więc do odwiedzin w naszym sklepie!

Produkty koncesjonowane takie jak amunicja, broń i podobne - nie są sprzedawane wysyłkowo. Zakup tego rodzaju asortymentu możliwy jest jedynie w siedzibie sklepu, za okazaniem stosownego pozwolenia. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl