Producenci
Promocje
 Erzberg - kurtka
Erzberg - kurtka
1 700,00 zł 999,00 zł
 Reiting - spodnie
Reiting - spodnie
1 150,00 zł 699,00 zł

Celowanie na daleki dystans w trudnych warunkach. Nowoczesne lunety myśliwskie zapewniają wiele ułatwień

Celowanie na daleki dystans w trudnych warunkach. Nowoczesne lunety myśliwskie zapewniają wiele ułatwień

Dystans do celu wynoszący kilkaset metrów albo i ponad kilometr. Zacinający bocznie wiatr, wzmagające się opady. A do tego jeszcze specyficzne ukształtowanie terenu. To tylko kilka spośród czynników, które mogą wydatnie komplikować oddanie tego jednego, maksymalnie skutecznego strzału. Jednak akcesoria łowieckie, jakie oferujemy w naszym sklepie, są w stanie skutecznie zniwelować tego typu negatywne okoliczności.

Wbudowany system automatycznej korekty balistycznej uwzględnia wpływ wszystkich zmiennych

Mowa rzecz jasna o lunetach celowniczych, wyposażanych w coraz bardziej zaawansowane podzespoły, mechanizmy i czujniki. Niektórzy mogliby uznać stosowanie tego rodzaju sprzętu wręcz za oszukiwanie. Aczkolwiek kiedy liczy się skuteczność, należy korzystać z dostępnych możliwości. Idealnym przykładem będzie tutaj luneta myśliwska Swarovski o oznaczeniu DS 5-25x52P – automatyka w tym modelu idzie tak daleko, że ręczna regulacja staje się w zasadzie zbędna. Trzeba przy tym pamiętać, aby przed wyprawą odpowiednio sparować i skalibrować aplikację mobilną, która przez Bluetooth przesyła niezbędne dane prosto do lunety. Istotne są tutaj zwłaszcza elementy stałe danego dnia: model i specyfikacja broni palnej, rodzaj oraz kaliber załadowanej amunicji etc.

Luneta myśliwska Swarovski DS 5-25x52P gwarantuje niezrównaną dokładność oraz niezawodność

Co ważne, wszystkie obliczenia dokonywane są w czasie rzeczywistym. Tym samym korekta punktu wskazującego miejsce trafienia odbywa się na bieżąco, bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji ze strony strzelca. Zwłaszcza początkujący, mniej doświadczeni skorzystają najwięcej na obecności tak daleko idących systemów wspomagających w lunecie myśliwskiej. Model Swarovski Ds 5-25x52P to nie jedyny interesujący model, jaki posiadamy w asortymencie sklepu Łowca. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi akcesoriami, które przydadzą się podczas kolejnej wyprawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl