Producenci
Promocje
 Erzberg - kurtka
Erzberg - kurtka
1 700,00 zł 999,00 zł
 Reiting - spodnie
Reiting - spodnie
1 150,00 zł 699,00 zł

Czy uzbrojenie i wyposażenie myśliwego musi kosztować krocie?

Czy uzbrojenie i wyposażenie myśliwego musi kosztować krocie?

Łowiectwo oczywiście nie jest sportem dla każdego, jednak wynika to przede wszystkim z faktu, że wyzwania, jakie stoją przed myśliwymi nie należą do błahych. To nie jest jedynie przyjemność, jakkolwiek czerpać jej można bardzo dużo, ale także konkretne zadania bardzo ważne z punktu widzenia ochrony przyrody i bezpieczeństwa sanitarnego. Wszystko to wymaga zdobycia dużej wiedzy i doświadczenia. Czy istotną barierą są jednak także pieniądze?

Zadbaliśmy o to, by nasza oferta była możliwie zróżnicowana

Oczywiście każde zajęcie związane z użytkowaniem broni palnej nie będzie należało do najtańszych, czy to ze względu na koszty jej samej i amunicji, czy zdobywania uprawnień. Nietrudno też zauważyć, że wielu myśliwych gotowych jest do poważnych inwestycji w swoje uzbrojenie i wyposażenie. Jak w wielu innych dziedzinach istnieje bowiem wielka rozpiętość cen dostępnego na rynku wyposażenia. Z czasem sami poczujemy, że potrzeba nam czegoś więcej, a drobne z pozoru różnice konstrukcyjne przekładają się na zwiększenie naszych możliwości w łowisku. Rozpoczęcie przygody z łowiectwem wcale nie wymaga jednak ogromnych wydatków i obszerna oferta sklepu Łowca jest najlepszym tego dowodem.

Na najbardziej wymagających Klientów potrzebujących broni śrutowej czekają np. znakomite Browningi. Mamy też jednak naprawdę niedrogie strzelby Forester – ten turecki producent cieszy się uznaniem coraz szerszego grona odbiorców. Nie inaczej rzecz ma się w przypadku sztucerów. Wyroby samego wspomnianego już Browninga dostępne są w bardzo szerokim wyborze i zróżnicowanych cenach, a to tylko jeden z wielu producentów. W naszym sklepie bez trudu można znaleźć broń odpowiadającą cechom fizycznym przyszłego użytkownika, we właściwym dla jego potrzeb kalibrze i w takiej półce cenowej, na jaką w danym momencie jest gotowy. Prowadzimy także sprzedaż broni używanej! Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu stacjonarnego, gdzie możliwe jest dokonanie zakupu. Udzielimy wszelkich niezbędnych wskazówek!

Luneta Delta Optical to przykład znakomitego sprzętu w świetne cenie

Broń to oczywiście nie wszystko. Poważnym wydatkiem może być także optyka. I tutaj jednak istnieją wyroby łączące znakomitą jakość z umiarkowaną ceną – każda luneta Delta Optical to doskonale dopracowany sprzęt. Produkty tej polskiej marki od lat cieszą się szerokim zainteresowaniem bardzo różnych użytkowników, m.n. służb. Jak łatwo przekonać się zaglądając do naszego sklepu, mamy przy tym do dyspozycji wiele modeli i łatwo znaleźć odpowiedni do każdego zadania.

Nasza oferta to rezultat wieloletniego doświadczenia i znajomości potrzeb Klientów. Jest w niej więc wszystko, co może okazać się potrzebne w łowisku i w każdym przypadku dołożyliśmy starań, by czekał na nich możliwe szeroki i zróżnicowany cenowo wybór. Obiektem naszej troski było jednak także to, by jakość proponowanego asortymentu czyniła go naprawdę użytecznym w terenie. Dotyczy to zarówno odzieży, jak i wszelkiego typu akcesoriów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl