Producenci
Promocje
 Reiting - spodnie
Reiting - spodnie
1 150,00 zł 699,00 zł
 Erzberg - kurtka
Erzberg - kurtka
1 700,00 zł 999,00 zł

Jeszcze nie strzelasz? Dowiedz się, dlaczego warto zacząć!

Jeszcze nie strzelasz? Dowiedz się, dlaczego warto zacząć!

Nietrudno przekonać się, że bezczynność nie jest najdoskonalszą metodą wypoczynku. Warto więc znaleźć taki rodzaj aktywności, który naprawdę pozwoli nam odetchnąć od codziennych trosk i okaże się ogólnorozwojowym, efektywnym treningiem. Strzelectwo zdecydowanie należy do najlepszych propozycji. Różnorodność dostępnej broni i dyscyplin sprawia, że niemal każdy może znaleźć coś dla siebie i z pewnością nie będzie się nudzić.

Strzelaj, a przekonasz się, ile korzyści z tego płynie. Docenisz je na co dzień

Mogłoby się wydawać, że strzelanie do tarczy w miejscu jest czynnością wybitnie statyczną i z aktywnością fizyczną nie ma wiele wspólnego. Istotnie, z pewnością więcej kalorii spalimy np. biegając, jednak i na strzelnicy pod tym względem próżnować nie będziemy – musimy wszak utrzymać właściwą pozycję i opanować broń. Wymaga to pewnej sprawności, nie tylko rąk. Na tym korzyści się nie kończą. Zwłaszcza na samym początku oddawaniu kolejnych strzałów towarzyszyć będzie pewna dawka adrenaliny. Gdy już się nią nacieszymy, emocje trzeba będzie jednak ujarzmić, jeśli zależy nam na podnoszeniu swoich możliwości. Kontrola nad sobą, bez której trudno precyzyjnie celować, to jedna z najlepszych rzeczy, jakie można wynieść ze strzelnicy. Jeśli w różnych codziennych sytuacjach trudno nam uniknąć wyprowadzania z równowagi, chęć poprawiania wyników wymusi na nas nauczenie się lepszego panowania nad sobą.

Przy strzelaniu niezbędny jest, co jasne, dobry wzrok. Konieczność zgrywania przyrządów celowniczych ze sobą i znajdującym się w oddali celem to doskonały trening mięśni oczu, a więc sposób na to, by dłużej cieszyć się brakiem problemów z tym zmysłem.

Czego potrzebujmy, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem? Niczego! Strzelnic, na których możemy przekonać się, czy to coś dla nas, nie brakuje. Podjęcie udokumentowanej aktywności sportowej pozwala zdobyć pozwolenie na broń i wyposażyć się we własną – nasz proponujący m.in. wyroby firmy Heckler Koch sklep zaprasza. Równie dobrze możemy jednak poprzestać na sporadycznych, czysto rekreacyjnych wizytach. I one przyniosą nam szereg korzyści.

Nasz proponujący m.in. broń firmy Heckler Koch sklep pozwala wyposażyć się każdemu

Zgodnie z polskim prawem zasadniczo każdy pistolet i karabinek o kalibrze nieprzekraczającym 12 mm i niestrzelający seriami bądź ogniem ciągłymmoże pełnić funkcję broni sportowej. Otwiera to przed nami ogromne możliwości. Zarówno przed tymi, którzy chcą się poświęcić przede wszystkim zdobywaniu coraz lepszych wyników, jak i tymi, których celem jest sama przyjemność płynąca ze strzelania z rozmaitych typów broni oraz poznawania sposobu ich działania i innych cech. Chcemy więc przypomnieć sobie czasy zasadniczej służby wojskowej? Czekają na nas karabinki AK. A może chcielibyśmy zobaczyć, jak strzela się z broni używanej np. przez GROM? Wyobrażenie o tym da nam obecny w naszej ofercie HK MR 223 bazujący na używanym przez tą i wiele innych formacji HK 416. Przekonaj się sam, ile warte są wyobrażenia z gier i filmów i naucz się strzelać! Szeroki asortyment sklepu Łowca to odpowiedź na wszystkie potrzeby strzelców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl