Producenci
Promocje
ATN ODIN LT,25mm,3-6x,320x240 Monokular Termo
ATN ODIN LT,25mm,3-6x,320x240 Monokular Termo
9 990,00 zł 7 500,00 zł
szt.

Szukasz noktowizora, który zaspokoi Twoje oczekiwania? Sprawdź ofertę sklepu Łowca!

Szukasz noktowizora, który zaspokoi Twoje oczekiwania? Sprawdź ofertę sklepu Łowca!

W ostatnich latach można zauważyć wyraźny wzrost zainteresowania dodatkami do broni palnej. Specjalne akcesoria bezpośrednio wpływają na wyniki osiągane przez myśliwych podczas polowań. Jeśli chcesz pozostawić daleko w tyle swoją konkurencję, powinieneś zainteresować się noktowizją. Tego typu technologia sprawia, że przestaną ograniczać Cię warunki oświetleniowe. Doskonała widoczność nawet po zmroku? Tak, to jest możliwe. Zobacz, jakie noktowizory poleca nasz sklep.

Podstawowe vademecum wiedzy na temat noktowizji. Zobacz, dlaczego warto z niej korzystać

O zasadności korzystania z profesjonalnych noktowizorów przekonał się każdy myśliwy, który chociaż raz musiał przedwcześnie zakończyć polowanie z powodu niedostatecznego oświetlenia. Jest to problem, który można jednak skutecznie wyeliminować. Wśród dodatków do broni palnej znajdziesz między innymi noktowizory, czyli urządzenia gwarantujące odpowiednią widoczność bez konieczności oświetlania pola widzenia. Oznacza to, że łowca dla swojego celu nadal będzie niewidoczny, natomiast obserwowany obiekt nie umknie uwadze myśliwego. Charakterystycznie zielone pole widzenia wykorzystywane jest nie tylko podczas polowań. Po tego typu technologię chętnie sięga również wojsko, służby policji oraz inne organy paramilitarne. Sam sposób działania noktowizorów jest bajecznie prosty. Wykorzystują one światło szczątkowe, rozproszone z wielu źródeł. Można je uzyskać chociażby od księżyca, gwiazd czy nawet odległych zabudowań. Aby użytkownik mógł zobaczyć doświetlony obraz, fotokatoda musi zamienić światło w strumień elektronów, który zostaje wielokrotnie wzmocniony już przez samo urządzenie noktowizyjne.

Sklep Łowca dostarcza wyłącznie noktowizory renomowanych marek. Sprawdź jakich!

Dobrze. Wiesz już z jakiego powodu powinieneś zaopatrzyć się w noktowizję. Czas więc, abyś poznał produkty, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Nasz sklep Łowca, czyli gracz bardzo doświadczony na współczesnym rynku myśliwskim, proponuje sprawdzone komponenty tylko renomowanych marek. Noktowizor Yukon będzie wręcz doskonałym przykładem takiej tezy. Światowy gigant sprzedaży urządzeń optycznych odpowiada na wszystkie potrzeby użytkowników. Sprzęt jest łatwy w obsłudze, lekki oraz przede wszystkim niezwykle skuteczny. Podobnie można powiedzieć o noktowizji proponowanej przez firmę Pulsar. Nasz asortyment zawiera także wysoce zaawansowane urządzenia PARD. Takie noktowizory wykorzystują nowoczesne ekrany OLED z wysoką rozdzielczością, co bezpośrednio wpływa na skuteczność pracy myśliwego. Innowacje technologiczne są mile widziane w takich produktach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl