Producenci
Promocje
ATN ODIN LT,25mm,3-6x,320x240 Monokular Termo
ATN ODIN LT,25mm,3-6x,320x240 Monokular Termo
9 990,00 zł 7 500,00 zł
szt.

Warto promować sporty strzeleckie. Skorzystamy na tym wszyscy

Warto promować sporty strzeleckie. Skorzystamy na tym wszyscy

W ostatnich latach można zaobserwować zdecydowany wzrost zainteresowania tematyką strzelectwa, co związane jest w dużej mierze z ożywieniem aktywności proobronnej. Tymczasem gotowość do obrony kraju to być może najmniej ważna ze wszystkich korzyści, jakie płyną z zapoznania możliwe szerokich rzecz społeczeństwa z bronią. Wizyty na strzelnicy wyrabiają w jej bywalcach szereg cech, które czynią nasze codzienne życie łatwiejszym.

Pokora i odpowiedzialność. Bez tego wiele na strzelnicy nie zdziałasz

Co się stanie, jeśli ktoś, kto pierwszy raz w życiu bierze do ręki broń, zacznie strzelać z modelu charakteryzującym się dużym odrzutem i podrzutem? Wiele osób z pewnością czerpać będzie z tego wiele radości, znaczna część jednak po prostu się zniechęci i stwierdzi, że już im wystarczy. Pokora to jedna z najważniejszych cech, jakie umożliwiają początkującemu strzelcowi podnoszenie swoich umiejętności. Pozwólmy sobie zaproponować na początek broń łatwiejszą do opanowania, cierpliwie słuchajmy wszystkich uwag instruktora, nawet jeśli wydaje nam się, że dotyczą mało znaczących szczegółów. W efekcie szybko przekonamy się, że nasze zdolności stopniowo rosną i udaje nam się osiągać zadowalające wyniki na niemal każdej broni, jaka trafia w naszej ręce. Mało jest innych miejsc, gdzie można odebrać równie skuteczną lekcję!

Korzyści płynących z zaznajamiania ze strzelectwem, zwłaszcza ludzi młodych, jest jednak więcej. Z bronią nie ma przecież żartów. Nie stanowi zagrożenia sama w sobie, jednak nieodpowiednie z nią postępowanie już tak. To zatem znakomity sposób na naukę odpowiedzialności. Nie będzie także dobrym strzelcem ten, kto nie nauczy się panować nad sobą. Zdolność pełnej kontroli nad swoją postawą i oddechem, skupienie i koncentracja mogą stale wzrastać, jeśli na strzelnicy nie będziemy marnowali czasu.

A co z obroną kraju? Realia pola walki znacznie różnią się od tych ze strzelnicy i samo strzelanie to nie wszystko. Ponadto nie miejmy złudzeń, żadne pospolite ruszenie, zwłaszcza w takich warunkach krajobrazowych jak nasze, nie zwycięży z regularnymi siłami dysponującymi wszystkimi rodzajami broni. Tak czy inaczej jednak strzelać warto – bo już cechy wymienione wyżej w razie potrzeby czynić nas będą znacznie bardziej przydatnymi wojsku.

Wyprodukowany przez H&K karabin, a może AK? Do wyboru, do koloru!

Szeroka oferta sklepu Łowca obejmuje bardzo wiele modeli broni różnych typów. Dzięki nam możliwe jest wyposażenie indywidualnych strzelców sportowych, a także strzelnic we wszystko, czego mogą oczekiwać entuzjaści strzelectwa. Czy będzie to pistolet, popularny „kałach”, a może np. stworzony przez firmę H&K karabin znacznie bardziej wyrafinowany technicznie. Zapraszamy także do wizyty na naszym obiekcie doświadczona obsługa odpowie na wszelkie pytania i udzieli wskazówek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl