Producenci
Promocje
 Erzberg - kurtka
Erzberg - kurtka
1 700,00 zł 999,00 zł
 Reiting - spodnie
Reiting - spodnie
1 150,00 zł 699,00 zł

Warunki pogodowe bywają wymagające. Odpowiednia odzież pomoże Ci w polowaniu

Warunki pogodowe bywają wymagające. Odpowiednia odzież pomoże Ci w polowaniu

Podczas polowania musimy stawić czoła szeregowi wyzwań. Zanim wreszcie złożymy się do strzału, czekać nas mogą godziny oczekiwania, bądź marszu przez wymagający niekiedy teren. W jednej i drugiej sytuacji musimy mieć zapewniony komfort termiczny, a przy okazji móc wtopić się w otoczenie. Odpowiedniego typu odzież jest zatem koniecznym elementem ekwipunku myśliwego.

Zimno, deszcz, śnieg ani pot nie mogą nam przeszkadzać w działaniu

Cóż to za problem ciepło się ubrać? Zabranie szczelnej peleryny zdolnej ochronić nas przed opadami także nie wymaga wielkiej przezorności. O słabościach standardowej odzieży przekonujemy się jednak wówczas, gdy mimo trudnych warunków pogodowych musimy zachować wysoką aktywność. Tak czy inaczej będziemy więc mokrzy – jak nie od deszczu, to od potu, znakomicie absorbowanego przez zwykłą bawełnę i zatrzymywanego przez szczelne okrycia przeciwdeszczowe. To z kolei obniża skuteczność izolacji termicznej i powoduje najzwyklejszy dyskomfort, sprzyjając też m.in. odparzeniom. Dawniej nie było na to rady i trzeba było po prostu do tego przywyknąć. Dziś jednak możemy korzystać z nowych technologii, po jakie sięga przemysł odzieżowy.

Polary nie są na naszym rynku nowością – należy jednak wybierać te odpowiedniej jakości, charakteryzujące się wysoką zdolnością odprowadzania wilgoci i dużą w stosunku do wagi izolacyjnością. Spełnią swoje zadanie wówczas, gdy pod nimi znajdować się będzie odpowiedniego typu bielizna. Cenione są tu nie tylko materiały syntetyczne, ale w pewnym zakresie także naturalne, przede wszystkim wełna, zatrzymująca ciepło także wówczas, gdy jest mokra. Wreszcie – zastosowanie kurtki z membraną pozwoli nam cieszyć się odpornością na opady, przy jednoczesnej możliwości pozbywania się wydzielanego potu. Taki zestaw sprawi, że w każdych warunkach będziesz mógł skutecznie skupić się na wykonywanym zadaniu.

Odzież myśliwska Deerhunter pozwoli Ci nie zdradzać swojego położenia

Tego typu odzież już od dawna wykorzystywana jest w najrozmaitszych dziedzinach aktywności fizycznej, łowiectwo ma jednak szczególne wymagania. Komfortowi towarzyszyć musi możliwość działania skrytego, czemu na przeszkodzie może stanąć szeleszczenie materiałów i ich nieodpowiednia kolorystyka. Odzież myśliwska Deerhunter do odpowiedź na te potrzeby. Wyroby tego duńskiego producenta już od wielu lat cieszą się więc zainteresowaniem odbiorców z całego świata. Znajdziemy tu wszystko, czego w zakresie ubioru potrzebować może myśliwy – obok odzieży wykorzystującej doskonałe rozwiązania techniczne także tą klasyczną, wszystkie w dodatku podporządkowane charakterystycznej, tradycyjnej elegancji. Zadbano ponadto o funkcjonalność, co jest istotne przede wszystkim w przypadku spodni i kurtek czy kamizelek. Sklep myśliwski Łowca, w trosce o spełnienie wszelkich oczekiwań naszych odbiorców, włączył do swojej oferty nader szeroki wybór wyrobów Deerhunter. Każdy z naszych Klientów może więc przygotować się do działania w terenie tak, by żadne warunki nie stanęły mu na przeszkodzie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl