Producenci
Promocje
 Erzberg - kurtka
Erzberg - kurtka
1 700,00 zł 999,00 zł
 Reiting - spodnie
Reiting - spodnie
1 150,00 zł 699,00 zł

Wśród myśliwych sztucery Blaser cieszą się ogromnym prestiżem. Co decyduje o popularności tej broni?

Wśród myśliwych sztucery Blaser cieszą się ogromnym prestiżem. Co decyduje o popularności tej broni?

Prawdopodobnie każdy, kto para się strzelectwem, ma swoje przyzwyczajenia i upodobania. Odnośnie kalibru, odrzutu i innych parametrów – czy nawet wyglądu. Myśliwi nie mogą pozwolić, aby podczas łowów na zwierzynę cokolwiek wytrąciło ich z równowagi. Dlatego najczęściej sięgają po pewne, wielokrotnie sprawdzone rozwiązania. Sztucery produkowane przez naszych zachodnich sąsiadów z firmy Blaser z pewnością spełniają nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Celne, szybkie, niezawodne. Konstrukcja niemieckiej broni myśliwskiej jest bardzo przemyślana

Ponad pół wieku obecności na trudnym rynku, szczera pasja i entuzjazm pracowników, przywiązanie do najmniejszych detali, technologiczne innowacje oraz zachowanie etycznych zobowiązań. Tak w dużym skrócie swoją filozofię wykłada Blaser. Jak te dumnie brzmiące hasła przekładają się na praktykę oraz jakość broni? Sądząc po tym, z jaką częstotliwością kolejne osoby rezerwują dla siebie sztucer Blaser do zakupu w stacjonarnym sklepie Łowca, zdecydowanie nie są to czcze przechwałki. Ta broń posiada wyjątkowo bezpieczny, manualny mechanizm napinania iglicy, a także idealnie reagujący i świetnie wyważony spust. Do tego błyskawiczne wyrzucenie łuski oraz wprowadzenie naboju z magazynka do komory, wreszcie charakteryzuje ją łatwość rozłożenia i ponownego złożenia.

Każdy sztucer Blaser charakteryzuje perfekcyjne wykonanie ze sprawdzonych, wytrzymałych materiałów

Cechą, która wyróżnia produkty niemieckiej marki na tle innych producentów broni myśliwskiej, z pewnością są stosunkowo niewielkie wymiary. Krótka, zwarta konstrukcja sprawdza się zdecydowanie lepiej, choćby podczas wspinania się na ambonę. Umieszczenie magazynka tuż nad spustem było możliwie dzięki jego specjalnej budowie. Konstruktorzy sztucerów Blaser regularnie zaskakują kolejnymi, świeżymi pomysłami. Ostatni przykład to system przekształcenia broni, wdrażany w nowych modelach R8 z mechanizmem iglicowym. Łatwa wymiana lufy, magazynka oraz iglicy pozwala szybko zmienić kaliber broni – praktyczne np. podczas wizyty na strzelnicy, gdzie dopuszczalne są modele o mniejszej średnicy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl