Producenci
Promocje
Sztucer Savage 11 LR
Sztucer Savage 11 LR

2 500,00 zł

Cena regularna: 5 500,00 zł

szt.
Karabinek DRD Tactical CDR-15 kal.223rem
Karabinek DRD Tactical CDR-15 kal.223rem

9 900,00 zł

Cena regularna: 11 900,00 zł

szt.
Sztucer Mannlicher CL II SX
Sztucer Mannlicher CL II SX

7 200,00 zł

Cena regularna: 8 200,00 zł

szt.
Pistolet Kel-Tec P15 Metal 9x19mm
Pistolet Kel-Tec P15 Metal 9x19mm

3 500,00 zł

Cena regularna: 4 200,00 zł

szt.
Sztucer Savage Impulse Predator kal.308win
Sztucer Savage Impulse Predator kal.308win

6 900,00 zł

Cena regularna: 7 990,00 zł

szt.
Sztucer Haenel Jager NXT kal.308win
Sztucer Haenel Jager NXT kal.308win

7 900,00 zł

Cena regularna: 8 500,00 zł

szt.

Broń sportowa

Sporty strzeleckie to coraz popularniejsza forma rozrywki. Oczywiste jest, że do uprawiania tej dyscypliny potrzebny jest karabin lub pistolet sportowy. Tu z pomocą przychodzi nasz asortyment strzelecki. Jako sklep z bronią sportową zapewniamy wszystko, czego może potrzebować strzelec amator oraz zawodnik dużo bardziej zaawansowany.

Pomożemy wyposażyć strzelnicę, która dzięki zaawansowanemu sprzętowi będzie stanowić atrakcyjne miejsce dla wszystkich entuzjastów sportów strzeleckich i cieszyć się dużym zainteresowaniem z ich strony.

Broń palna sportowa – oferta

Tak jak inne sklepy z bronią proponujemy wiele rozmaitych jednostek w kalibrze 22LR. Amunicja ta dzięki niskim kosztom produkcji i niewielkiemu odrzutowi znakomicie nadaje się do celów szkoleniowych, treningowych czy rekreacyjnych.

Naszym Klientom oferujemy zarówno broń długą, jak i pistolety sportowe w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu w wysokiej jakości strzelecki sprzęt sportowy mogą wyposażyć się wszyscy odbiorcy – bez względu na potrzeby, indywidualne upodobania oraz posiadany budżet. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami! Obsługa sklepu Łowca chętnie udzieli Ci niezbędnej pomocy.

Dla kogo broń sportowa?

Strzelnica to świetne miejsce na aktywny wypoczynek dla każdego, bez względu na wiek czy zainteresowania. Sportowa broń palna to wiele różnorodnych modeli karabinków i pistoletów. Produkty te pozwolą każdemu początkującemu adeptowi strzelectwa nabyć takie umiejętności, jakich będzie potrzebować na dalszym etapie rozwoju pasji, niezależnie od jej charakteru.

Broń do celów sportowych – korzyści

Sporty strzeleckie to bez wątpienia jeden z najlepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Ich uprawianie wiąże się z wieloma korzyściami dla zdrowia w kontekście zachowania dobrego wzroku czy ogólnej kondycji. Prócz ćwiczeń oka strzelectwo pomaga wzmocnić również szereg innych mięśni niezbędnych składającemu się do strzału strzelcowi w utrzymaniu właściwej sylwetki.

Dyscyplina ta sprzyja też podnoszeniu koncentracji i opanowania, a dodatkowo pozostawia dużo swobody w zakresie sposobu jej uprawiania. Wszystkie te korzyści odczują także osoby, które strzelectwem zajmują się sporadycznie. Z uwagi na niskie koszty amunicji 22 LR, pasji tej może się jednak oddawać każdy i bez ograniczeń.

Sportowa broń strzelecka – producenci

Najwyższej jakości broń sportowa pochodzi od najlepszych producentów. Wymienić tu można firmy, takie jak choćby CZ, H&K, Savage Arms, Browning, Steyr, GSG czy S&W. To znakomite narzędzia do rekreacji dla każdego, kto w dowolnym celu zechce spróbować na strzelnicy swoich sił.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl