Producenci
Promocje
ATN ODIN LT,25mm,3-6x,320x240 Monokular Termo
ATN ODIN LT,25mm,3-6x,320x240 Monokular Termo

7 300,00 zł

Cena regularna: 7 300,00 zł

szt.

Broń AR i AK

Obie prezentowane tu wersje – zarówno AK bazujące na radzieckich karabinkach Kałasznikowa, jak i AR (Armalite), będące odzwierciedleniem amerykańskich karabinków szturmowych, doskonale znanych z popkultury i gier – doczekały się mnóstwo wariantów.

Przygotowaliśmy asortyment broni, zawierający modele o taktycznej charakterystyce oraz wersje o klasycznym, znanym wszystkim wyglądzie. Powiedz nam, czego oczekujesz! Znajdziemy karabin, który spełni Twoje oczekiwania.

Karabin Savage MSR-15 Recon kal.223rem Karabin Savage MSR-15 Recon kal.223rem
Producent: Savage
Cena: 6 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
Karabinek DRD Tactical CDR-15 kal.223rem Karabinek DRD Tactical CDR-15 kal.223rem
Producent: DRD
Cena: 11 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
Karabinek H&K USC kal.45 ACP Karabinek H&K USC kal.45 ACP
Producent: Heckler&Koch
Cena: 8 343,00 zł
szt.
zobacz więcej

Karabinek AR – zalety

Broń AR i AK to produkty mające mnóstwo zalet. Do podstawowych walorów karabinków AR należy modułowa konstrukcja. Amerykanie w pierwowzorze postawili na dużą elastyczność w zakresie modyfikacji. Tuning broni jest praktycznie ograniczony jedynie wyobraźnią użytkownika. Ta postawa się opłaciła, broń typu AR-15 zyskała przez to na popularności i trafiła do powszechnej świadomości jako sprzęt, który sprawdzi się w każdej sytuacji.

Karabinki AR odnosiły sukcesy w wietnamskiej dżungli, na afrykańskich pustyniach oraz w walkach miejskich. Modułowa konstrukcja to również znaczne możliwości stosowania osprzętu dodatkowego, takiego jak zaawansowana optyka, latarki itp.

Karabinek AK – zalety

Pierwowzór współczesnych karabinków AK jest produkowany od kilkudziesięciu lat. W tym czasie broń ta rozpowszechniła się do tego stopnia, że jest lub była używana w armiach ponad 100 krajów z całego świata. Jej najważniejszym i niepodważalnym atutem jest prosta konstrukcja i odporność na niekorzystne warunki. Karabinki wywodzące się od radzieckiej konstrukcji mają łatkę broni "nie do zajechania". Stosowano je już we wszystkich warunkach terenowych, pogodowych i taktycznych, jakie tylko można sobie wyobrazić.

Nasza broń AK to precyzja i nowoczesność zamknięta w obudowie z tradycji i niezawodności.

Broń AR i AK – producenci

Legendarne karabinki bazujące na projekcie Kałasznikowa oraz kultowe, wzorowane na amerykańskiej broni Armalite (AR) produkty, to nie lada gratka dla każdego miłośnika broni. Dostępne tu modele pochodzą od cenionych na całym świecie producentów, takich jak: Mossberg, Savage Arms, Smith&Wesson, IWI, DiamondBack Firearms, DRD Tactical, Fedarm, Heckler&Koch, Schmeisser, Sig Sauer, Taurus, Tippmann czy Troy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl